Servisné stredisko

Diagnostiku zariadenia vám urobíme zdarma, ak následnú opravu alebo servis objednáte u nás.
Neváhajte využiť naše 10 ročné skúsenosti a zverte vaše zariadenie odborníkom na našich predajniach alebo u vás doma.

Naše predajne

Prineste zariadenie k nám na jednu z našich predajní, kde vám radi pomôžeme. Servisujeme celé portfólio zariadení, určite vyservisujeme aj to vaše.

Servisné stredisko

V našom servisnom stredisku vieme opraviť každý problém s vaším zariadením. Vieme pokryť široké spektrum problémov, ktoré môžu vzniknúť s používaním zariadenia. Špecializujeme sa na opravy pántov na notebookoch.
OPRAVÍME PÁNTY NA NOTEBOOKU
SPOJAZDNÍME NEFUNKČNÝ POČÍTAČ
PREINŠTALUJEME POMALÝ SYSTÉM
VYČISTÍME ZASCHNUTÚ TLAČIAREŇ
VYMENÍME ROZBITÉ SKLO NA TABLETE
PREPASTUJEME PLAYSTATION
a ostatné...

Pomôžeme s každým IT zariadením

Nemusíte sa obávať! Vaše zariadenie je v rukách odborníkov. Vyznáme sa vo väčšine IT zariadení ako napríklad počítače, notebooky, tlačiarne, tablety, smartfóny, WIFI...
 

Technik na doma

Objednajte sa

  • objednávanie pre región:
    Púchov, Ladce, Beluša, Lysá pod Makytou, Lazy pod Makytou, Dohňany, Lúky, Streženice, Dolné Kočkovce, Horné Kočkovce, Lednické Rovne, Breznica, Horovce, Dúlov, Červený Kameň, Mikušovce, Tuchyňa, Pruské, Bohunice, Bolešov, Kameničany, Slávnica, Ilava, Košeca, Košecké Podhradie, Zliechov, Horná Poruba, Dubnica nad Váhom, Nemšová, Borčice, Sedmerovec a okolie...

    spravuje predajňa v Púchove, ktorá následne plánuje výjazdy technikov. Môžete nás kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.
  • 042 / 471 00 55

  • jcmedia@jcmedia.sk

Technik na doma / do firmy

Problémy u vás doma vieme riešiť taktiež. Náš technik po dohode vycestuje k vám. Stačí prísť osobne alebo zavolať na ktorúkoľvek z našich pobočiek a následne vás budeme kontaktovať.
NAINŠTALOVANÍM TLAČIARNE
LICENCIOU ANTIVÍRUSU
NEKVALITNOU TLAČOU
NASTAVENÍM WI-FI A SIETE
ODBORNÝM PORADENSTVOM
a ostatné...
 

Najčastejšie servisované problémy

1

Výmena pevného disku

Problém s pevným diskom sa vyskytuje ako najčastejší problém v zariadeniach. Veľa krát je problémom konkrétna chyba na disku: zlé sektory, mechanické poškodenie... Ďalším veľmi častým javom je samotná rýchlosť disku pri práci.

Disky pri servise meníme za 7200 otáčkové disky HDD alebo za 4-20 násobne rýchlejšie SSD disky (výsledné porovnanie rýchlostí závisí viac od rýchlosti zberníc na základnej doske ako od samotného disku).

2

Oprava pántov

Výskyt problému s pántami na zariadeniach nie je ojedinelý. Zväčša, ak cítite povolenie pántov, treba prísť na opravu, čím skôr, keďže ak je problém s jedným pántom, ktorý sa nerieši, veľmi často prerastie do nepríjemností aj s druhým.

Oprava pántov patrí k našej špecializácii, pri procese opravy využívame rôzne tekuté kovy, viaczložkové lepidlá, v prípade potreby 3D tlač. Vieme vymodelovať a nahradiť aj úplne rozbité a stratené kúsky plastov.

5

Vyčistenie chladenia

Chumáče na obrázku sú pravidelným odrazom ako vyzerá chladenie v zariadeniach. Ak sa zariadenie pravidelne reštartuje, môže to spôsobovať aj problém s chladením, ktorí znižuje živostnosť vášho zariadenia.

Dbáme nielen nato, aby sa zariadenia zvnútra vyčistilo od prachu, používame nadštandardné teplovodivé pasty / pásky, ktoré zlepšujú prevod tepla z procesora / grafiky do chladiaceho systému.

playstation_konzola

Oprava konzoly

Najčastejšie sa pri konzolách stretávame s nedostatočným chladením, výmenou HDMI portov, výmenou zdroja. Radi vašu konzolu zrýchlime výmenou disku alebo vám pomôžem obnoviť systém.

K opravám pristupujeme komplexne, tak aby vám konzola vydržala čím dlhšie. Pri čistení chladenia používame nadštandardne kvalitnú teplovodivú pastu, ktorá zabezpečí lepšie chladenie procesora a grafickej karty.

4

Opravy počítačov

Sú dve možnosti, buď sa vám počítač pokazil a potrebujete zistiť, aký je s ním problém a či sa oplatí opravovať alebo by ste chceli dostať z vášho počítača viac, zvýšiť jeho výkon, pretože aktuálny vám nepostačuje.

V oboch prípadoch platí, že najdôležitejšia je konzultácia s technikom, dôkladná identifikácia problému a navrhnutie opravy tak, aby sa finančne aj technicky oplatila, v rámci používania zariadenia.

8

Vyčistenie tlačiarne

Stretávame sa s dvomi najčastejšími problémami: prischnutie tlačovej hlavy alebo problém s podávaním papiera. Tieto problémy sa môžu prejaviť na nekvalitnej tlači alebo pri zlej farbe vytlačených obrázkov

Pri opravách sa postupuje dvomi smermi. Jeden je čistenie prostredníctvom softvéru tlačiarne - môžete vyskúšať aj sami doma. Druhý smer je fyzické vybratie tlačovej hlavy a jej prečistenie roztokom.

7

Oprava systému

Systému môže spôsobiť nestabilitu nainštalovaná aktualizácia, ovládač, príp. nevhodné vypnutie zariadenie. Tých problémov môže byť omnoho viac. Počas diagnostiky zisťujeme konkrétny problém a navrhujeme riešenie.

V rámci opráv pomáhame s najčastejšie používanými typmi systémov Windows, Linux, Mac OS. Okrem opráv ponúkame aj preinštalovanie operačného systému so zálohou dát alebo bez zálohy.

oprava_smartphone

Oprava telefónu

Rozbitý displej, slabá batéria, problém so základnou doskou, konektorom, snímačom odtlačku prstov alebo slúchadlom či mikrofónom. Vieme opraviť aj špecifické opravy poliatia tekutinou.

Pri každom našom servise prebieha komplexná diagnostika, preto si po vyservisovaní môžete byť istý, že vaše zariadenie bude fungovať na 100%. Radi vám pomôžeme s akýmkoľvek problémom.