Servis herných konzol

Diagnostiku hernej konzole vám urobíme zdarma, ak následnú opravu alebo servis objednáte u nás. Neváhajte využiť naše 10 ročné skúsenosti a zverte servis vašej hernej konzole odborníkom.

Rozumieme každej značke hernej konzoly

Servisu herných konzol sa venujeme už od roku 2013. Našimi rukami prešli stovky herných konzol, ktoré následne mohli ďalej slúžiť svojim majiteľom.
Prečistenie zariadenia od prachu a nečistôt

Problémy s chladením vedia naozaj potrápiť. Napríklad, ak sa vám herná konzola prehrieva, vypína alebo pomaly načítava, zastavte sa u nás, aj v tejto situácií vám určite pomôžeme.

Hlavne, ak dôjde k výraznemu spomaleniu hernej konzoly alebo dochádza k primŕzaniu treba sa na zariadenie pozrieť. Následne po diagnostike navrhneme ako pomôcť a vymeníme pevný disk pre ďalšie používanie vašej hernej konzoly.

Obnova alebo aktualizácia systému

Servisom alebo aktualizáciou systému odstránime problémy so zastaralým softwareom a vy môžete zariadenie ďalej používať. Na diagnostike zistíme konkrétny problém, ktorý hernú konzolu trápi a navrhneme jej následnú opravu.

 

Priebeh servisu

Pred servisom si zvoľte, akým spôsobom prevezmeme vaše zariadenie.
 

Kontakty

Máte otázky, alebo chcete objednať priamo servis zariadenia?


Smelo zavolajte na našu infolinku, napíšte nám e-mail, alebo vyplňte kontaktný formulár.

Telefónne číslo

+421 915 033 711


E-mail

jcmedia@jcmedia.sk


Názov spoločnosti

JC MEDIA s.r.o.

IČO: 47394170

IČ DPH: SK2023853744


Kontaktný formulár


     

    Naše predajne

    Na predajniach môžete odovzdať zariadenie na servis. Následne problémy a chyby zdiagnostikujeme, servis hernej konzole vyriešime a poradíme. Využite aj možnosť vyplnenia kontaktného formulára, zavoláme vám späť.