fbpx

Servis herných konzol

Profesionálny servis herných konzol s diagnostikou zdarma, v prípade opravy. Navyše zariadenie môžete priniesť na jednu z našich predajní, kde vám radi pomôžeme. Servisujeme celé portfólio zariadení, určite vyservisujeme aj to vaše.

Rozumieme každej značke hernej konzoly

Nevidíte logo vašej hernej konzoly? Servisujeme všetky značky herných konzol. Ak by ste sa chceli informovať ohľadne vášho zariadenia vyplňte formulár, ktorý je uvedený nižšie.

Servisu herných konzol sa venujeme už od roku 2013. Nehovoriac o tom, že našimi rukami prešli mobily a smartfóny všetkých značiek. Radi pre vás urobíme maximum.

Prečistenie zariadenia od prachu a nečistôt

Problémy s chladením vedia naozaj potrápiť. Napríklad, ak sa vám herná konzola prehrieva, vypína alebo pomaly načítava, zastavte sa u nás, aj v tejto situácií vám určite pomôžeme.

Hlavne, ak dôjde k výraznemu spomaleniu hernej konzoly alebo dochádza k primŕzaniu treba sa na zariadenie pozrieť. Následne po diagnostike navrhneme ako pomôcť a vymeníme pevný disk pre ďalšie používanie vašej hernej konzoly.

Obnova alebo aktualizácia systému

Servisom alebo aktualizáciou systému odstránime problémy so zastaralým softwareom a vy môžete zariadenie ďalej používať. Na diagnostike zistíme konkrétny problém, ktorý hernú konzolu trápi a navrhneme jej následnú opravu.

 

Naše predajne a kontakty

Na predajniach môžete odovzdať zariadenie na servis. Následne problémy a chyby zdiagnostikujeme, servis notebooku vyriešime a poradíme. Využite aj možnosť vyplnenia kontaktného formulára, zavoláme vám späť.
 
 


Telefonické objednávky

a pomoc pri servise hernej konzoly


Máte záujem o servis hernej konzoly, ale nie ste si istý výberom? Potrebujete pomôcť? Vyplňte formulár a následne vám zavoláme!