fbpx

Servis notebookov

Profesionálny servis notebookov s diagnostikou zdarma, v prípade opravy. Navyše zariadenie môžete priniesť na jednu z našich predajní, kde vám radi pomôžeme. Servisujeme celé portfólio zariadení, určite vyservisujeme aj to vaše.

Rozumieme každej značke notebooku

Nevidíte logo vášho notebooku? Servisujeme všetky značky notebookov. Ak by ste sa chceli informovať ohľadne vášho zariadenia vyplňte formulár, ktorý je uvedený nižšie.

Servisu notebookov sa venujeme už od roku 2013. Nehovoriac o tom, že našimi rukami prešli notebooky všetkých značiek. Radi pre vás urobíme maximum.

Vyčistíme a opravíme chladenie notebooku

Problémy s chladením vedia naozaj potrápiť. Napríklad, ak sa vám notebook z ničoho nič vypne alebo vydáva veľký hluk, zastavte sa u nás, aj v tejto situácií vám určite pomôžeme.

Zrýchlime a vylepšíme notebook

Hlavne výmena pevného disku za rýchlejší SSD disk môže výrazne pozitívne ovplyvniť chod notebooku. Následne po diagnostike navrhneme ako pomôcť s vylepšením notebooku určeného ako pre domácnosť, kanceláriu, hry alebo profesionálnu prácu.

Nakonfigurujeme a preinštalujeme systém

Konfiguráciou alebo preinštaláciou operačného systému vieme celkovo napraviť chyby, ktoré vznikli v systéme najmä jeho používaním. Podobne na diagnostike zistíme konkrétny problém, ktorý notebook trápi a navrhneme jeho následnú opravu.

Odborníci v opravách pántov

Pokazili sa vám pánty na notebooku? Ak sa nepodarí objednať náhradné diely, pánty opravíme aj bez nich. Opravám pántov venujeme obzvlášť veľkú pozornosť.

Pokiaľ máte podozrenie na pokazené pánty vo vašom notebooku, prineste zariadenie, čím skôr k nám. Dobrou správou je, že dokážeme pomôcť s pántami v akomkoľvek stave. Naši technici vedia vymodelovať nové časti plastov, pevne ich upevniť, vybrúsiť a nalakovať, čím sa zariadenie stáva znova použiteľným. Vyskúšajte odborné opravy a servis notebookov od JC Media Computers.

 

Naše predajne a kontakty

Na predajniach môžete odovzdať zariadenie na servis. Následne problémy a chyby zdiagnostikujeme, servis notebooku vyriešime a poradíme. Využite aj možnosť vyplnenia kontaktného formulára, zavoláme vám späť.
 
 


Telefonické objednávky

a pomoc pri servise notebooku


Máte záujem o servis notebooku, ale nie ste si istý výberom? Potrebujete pomôcť? Vyplňte formulár a následne vám zavoláme!