fbpx

Servis notebookov

Diagnostiku notebooku vám urobíme zdarma, ak následnú opravu alebo servis objednáte u nás.
Neváhajte využiť naše 10 ročné skúsenosti a zverte servis vášho notebooku odborníkom.

Rozumieme všetkým značkám notebookov

Servisu notebookov sa venujeme už od roku 2013. Našimi rukami prešli stovky notebookov, ktoré následne mohli ďalej slúžiť svojim majiteľom.
Vyčistíme a opravíme chladenie notebooku

Problémy s chladením vedia naozaj potrápiť. Napríklad, ak sa vám notebook z ničoho nič vypne alebo vydáva veľký hluk, zastavte sa u nás, aj v tejto situácií vám určite pomôžeme.

Zrýchlime a vylepšíme notebook

Hlavne výmena pevného disku za rýchlejší SSD disk môže výrazne pozitívne ovplyvniť chod notebooku. Následne po diagnostike navrhneme ako pomôcť s vylepšením notebooku určeného ako pre domácnosť, kanceláriu, hry alebo profesionálnu prácu.

Nakonfigurujeme a preinštalujeme systém

Konfiguráciou alebo preinštaláciou operačného systému vieme celkovo napraviť chyby, ktoré vznikli v systéme najmä jeho používaním. Podobne na diagnostike zistíme konkrétny problém, ktorý notebook trápi a navrhneme jeho následnú opravu.

Odborníci v opravách pántov

Pokazili sa vám pánty na notebooku? Ak sa nepodarí objednať náhradné diely, pánty opravíme aj bez nich. Opravám pántov venujeme obzvlášť veľkú pozornosť.

Pokiaľ máte podozrenie na pokazené pánty vo vašom notebooku, prineste zariadenie, čím skôr k nám. Dobrou správou je, že dokážeme pomôcť s pántami v akomkoľvek stave. Naši technici vedia vymodelovať nové časti plastov, pevne ich upevniť, vybrúsiť a nalakovať, čím sa zariadenie stáva znova použiteľným. Vyskúšajte odborné opravy a servis notebookov od JC Media Computers.

 

Priebeh servisu

Pred servisom si zvoľte, akým spôsobom prevezmeme vaše zariadenie.
 

Kontakty

Máte otázky, alebo chcete objednať priamo servis zariadenia?


Smelo zavolajte na našu infolinku, napíšte nám e-mail, alebo vyplňte kontaktný formulár.

Telefónne číslo

+421 915 033 711


E-mail

jcmedia@jcmedia.sk


Názov spoločnosti

JC MEDIA s.r.o.

IČO: 47394170

IČ DPH: SK2023853744


Kontaktný formulár


     

    Naše predajne

    Na predajniach môžete odovzdať zariadenie na servis. Následne problémy a chyby zdiagnostikujeme, servis notebooku vyriešime a poradíme. Využite aj možnosť vyplnenia kontaktného formulára, zavoláme vám späť.