fbpx

Servis tabletov

Profesionálny servis tabletov s diagnostikou zdarma, v prípade opravy. Navyše zariadenie môžete priniesť na jednu z našich predajní, kde vám radi pomôžeme. Servisujeme celé portfólio zariadení, určite vyservisujeme aj to vaše.

Rozumieme každej značke tabletu

Nevidíte logo vášho tabletu? Servisujeme všetky značky tabletov. Ak by ste sa chceli informovať ohľadne vášho zariadenia vyplňte formulár, ktorý je uvedený nižšie.

Servisu tabletov sa venujeme už od roku 2013. Nehovoriac o tom, že našimi rukami prešli tablety všetkých značiek. Radi pre vás urobíme maximum.

Opravíme nabíjanie, vymeníme konektor

Problémy s nabíjacím konektorom vedia naozaj potrápiť. Napríklad, ak sa vám tablet prestane nabíjať, zastavte sa u nás, aj v tejto situácií vám určite pomôžeme.

Vymeníme rozbitý displej

Hlavne, ak dôjde k pádu tabletu, dochádza k poškodeniu displeja alebo dotykovej plochy. Následne po diagnostike navrhneme ako pomôcť a vymeníme displej pre ďalšie používanie vášho tabletu.

Zlepšíme výdrž batérie

Servisom alebo výmenou batérie, odstránime problémy s jej výdržou a vy môžete zariadenie ďalej používať. Na diagnostike zistíme konkrétny problém, ktorý tablet trápi a navrhneme jeho následnú opravu.

 

Naše predajne a kontakty

Na predajniach môžete odovzdať zariadenie na servis. Následne problémy a chyby zdiagnostikujeme, servis notebooku vyriešime a poradíme. Využite aj možnosť vyplnenia kontaktného formulára, zavoláme vám späť.
 
 


Telefonické objednávky

a pomoc pri servise mobilu alebo smartfónu


Máte záujem o servis mobilu alebo smartfónu, ale nie ste si istý výberom? Potrebujete pomôcť? Vyplňte formulár a následne vám zavoláme!