fbpx

Servis zariadení Apple

Profesionálny servis zariadení Apple s diagnostikou zdarma, v prípade opravy. Navyše zariadenie môžete priniesť na jednu z našich predajní, kde vám radi pomôžeme. Servisujeme celé portfólio zariadení, určite vyservisujeme aj to vaše.

Rozumieme zariadeniam Apple

Servisujeme zariadenia značky Apple. Ak by ste sa chceli informovať ohľadne vášho zariadenia vyplňte formulár, ktorý je uvedený nižšie.

Servisu zariadení Apple sa venujeme už od roku 2013. Nehovoriac o tom, že našimi rukami prešli zariadenia ostatných značiek. Radi pre vás urobíme maximum.

Nakonfigurujeme a preinštalujeme systém
Konfiguráciou alebo preinštaláciou operačného systému vieme celkovo napraviť chyby, ktoré vznikli v systéme najmä jeho používaním. Podobne na diagnostike zistíme konkrétny problém, ktorý zariadenie trápi a navrhneme jeho následnú opravu.
Vymeníme rozbitý displej

Hlavne, ak dôjde k pádu zariadenia, dochádza k poškodeniu displeja alebo dotykovej plochy. Následne po diagnostike navrhneme ako pomôcť a vymeníme displej pre ďalšie používanie vášho zariadenia.

Opravíme nabíjanie, vymeníme konektor

Problémy s nabíjacím konektorom vedia naozaj potrápiť. Napríklad, ak sa vám zariadenie prestane nabíjať, zastavte sa u nás, aj v tejto situácií vám určite pomôžeme

 

Naše predajne a kontakty

Na predajniach môžete odovzdať zariadenie na servis. Následne problémy a chyby zdiagnostikujeme, servis notebooku vyriešime a poradíme. Využite aj možnosť vyplnenia kontaktného formulára, zavoláme vám späť.
 
 


Telefonické objednávky

a pomoc pri servise zariadenia značky APPLE


Máte záujem o zariadenia značky Apple, ale nie ste si istý výberom? Potrebujete pomôcť? Vyplňte formulár a následne vám zavoláme!