Servis zariadení Apple

Diagnostiku zariadenia Apple vám urobíme zdarma, ak následnú opravu alebo servis objednáte u nás. Neváhajte využiť naše 10 ročné skúsenosti a zverte servis vášho zariadenia Apple odborníkom.

Rozumieme zariadeniam Apple

Servisu zariadení značky Apple sa venujeme už od roku 2013. Našimi rukami prešli stovky zariadení Apple, ktoré následne mohli ďalej slúžiť svojim majiteľom.
Nakonfigurujeme a preinštalujeme systém
Konfiguráciou alebo preinštaláciou operačného systému vieme celkovo napraviť chyby, ktoré vznikli v systéme najmä jeho používaním. Podobne na diagnostike zistíme konkrétny problém, ktorý zariadenie trápi a navrhneme jeho následnú opravu.
Vymeníme rozbitý displej

Hlavne, ak dôjde k pádu zariadenia, dochádza k poškodeniu displeja alebo dotykovej plochy. Následne po diagnostike navrhneme ako pomôcť a vymeníme displej pre ďalšie používanie vášho zariadenia.

Opravíme nabíjanie, vymeníme konektor

Problémy s nabíjacím konektorom vedia naozaj potrápiť. Napríklad, ak sa vám zariadenie prestane nabíjať, zastavte sa u nás, aj v tejto situácií vám určite pomôžeme

 

Priebeh servisu

Pred servisom si zvoľte, akým spôsobom prevezmeme vaše zariadenie.
 

Kontakty

Máte otázky, alebo chcete objednať priamo servis zariadenia?


Smelo zavolajte na našu infolinku, napíšte nám e-mail, alebo vyplňte kontaktný formulár.

Telefónne číslo

+421 915 033 711


E-mail

jcmedia@jcmedia.sk


Názov spoločnosti

JC MEDIA s.r.o.

IČO: 47394170

IČ DPH: SK2023853744


Kontaktný formulár


     

    Naše predajne

    Na predajniach môžete odovzdať zariadenie na servis. Následne problémy a chyby zdiagnostikujeme, servis zariadenia značky Apple vyriešime a poradíme. Využite aj možnosť vyplnenia kontaktného formulára, zavoláme vám späť.