fbpx

Servis mobilov a smartfónov

Profesionálny servis mobilov a smartfónov s diagnostikou zdarma, v prípade opravy. Navyše zariadenie môžete priniesť na jednu z našich predajní, kde vám radi pomôžeme. Servisujeme celé portfólio zariadení, určite vyservisujeme aj to vaše.

Rozumieme každej značke mobilu a smartfónu

Nevidíte logo vášho mobilu alebo smartfónu? Servisujeme všetky značky mobilov a smartfónov. Ak by ste sa chceli informovať ohľadne vášho zariadenia vyplňte formulár, ktorý je uvedený nižšie.

Servisu mobilov a smartfónov sa venujeme už od roku 2013. Nehovoriac o tom, že našimi rukami prešli mobily a smartfóny všetkých značiek. Radi pre vás urobíme maximum.

Opravíme nabíjanie, vymeníme konektor

Problémy s nabíjacím konektorom vedia naozaj potrápiť. Napríklad, ak sa vám mobil alebo smartfón prestane nabíjať, zastavte sa u nás, aj v tejto situácií vám určite pomôžeme.

Vymeníme rozbitý displej

Hlavne, ak dôjde k pádu mobilu alebo smartfónu, dochádza k poškodeniu displeja alebo dotykovej plochy. Následne po diagnostike navrhneme ako pomôcť a vymeníme displej pre ďalšie používanie vášho mobilu alebo smartfónu.

Zlepšíme výdrž batérie

Servisom alebo výmenou batérie, odstránime problémy s jej výdržou a vy môžete zariadenie ďalej používať. Na diagnostike zistíme konkrétny problém, ktorý mobil alebo smartfón trápi a navrhneme jeho následnú opravu.

 

Naše predajne a kontakty

Na predajniach môžete odovzdať zariadenie na servis. Následne problémy a chyby zdiagnostikujeme, servis notebooku vyriešime a poradíme. Využite aj možnosť vyplnenia kontaktného formulára, zavoláme vám späť.
 
 


Telefonické objednávky

a pomoc pri servise mobilu alebo smartfónu


Máte záujem o servis mobilu alebo smartfónu, ale nie ste si istý výberom? Potrebujete pomôcť? Vyplňte formulár a následne vám zavoláme!