Profesionálne predajne a servis
počítačov, notebookov a tlačiarní

Na našich predajniach vás privíta milá obsluha, ktorá vám pomôže s výberom nového počítača, notebooku, tlačiarne alebo iných zariadení. Okrem toho sú na predajniach dostupné myši, klávesnice, slúchladlá, reproduktory, monitory, káble, tonery a cartridge, routre a ostatné príslušenstvo. Pokiaľ potrebujete vyservisovať zariadenie, stačí ho priniesť, naši technici sa o ostatné postarajú. Radi vás privítame.

Naše predajne

 

Služby na predajniach

Servisné stredisko

V našom servisnom stredisku vieme opraviť každý problém s vaším zariadením. Vieme pokryť široké spektrum problémov, ktoré môžu vzniknúť s používaním zariadenia. Špecializujeme sa na opravy pántov na notebookoch.

Technik na doma

Problémy u vás doma vieme riešiť taktiež. Náš technik po dohode vycestuje k vám. Stačí prísť osobne alebo zavolať na ktorúkoľvek z našich pobočiek a následne vás budeme kontaktovať.

Záruka na zariadenia

Na zariadenia u nás zakúpené si viete dokúpiť aj trojročnú predĺženú záruku. Na niektoré zariadenia dokonca záruku až celkovo na 4 roky. Počas celého obdobia sme vám k dispozícii a váš prípadný problém so zariadením môžete riešiť priamo cez predajne.

Náplne do tlačiarní

Pripravujem špeciálny JC Media Box na náplne do tlačiarní pre firmy. V prípade naplnenia boxu ho vyzdvihneme zadarmo a následne zariadime, aby náplne boli posunuté na ekologické likvidovanie alebo umiestnenie na špecializované triedenie na skládku.

Zásielkovňa

Nakupujte produkty vo vašich obľúbených eshopoch. Po spracovaní objednávok a dovezení k nám na predajne si môžete vaše balíčky vyzdvihnúť. Na prevádzkach sa dá platiť kartou. Zároveň je možné cez aplikáciu Zásielkovňa odoslať balík.