fbpx

Servis počítačov

Profesionálny servis počítačov s diagnostikou zdarma, v prípade opravy. Navyše zariadenie môžete priniesť na jednu z našich predajní, kde vám radi pomôžeme. Servisujeme celé portfólio zariadení, určite vyservisujeme aj to vaše.

Rozumieme každej značke počítača

Nevidíte logo vášho počítača? Servisujeme všetky značky počítačov. Ak by ste sa chceli informovať ohľadne vášho zariadenia vyplňte formulár, ktorý je uvedený nižšie.

Servisu počítačov sa venujeme už od roku 2013. Nehovoriac o tom, že našimi rukami prešli počítače všetkých značiek. Radi pre vás urobíme maximum.

Vyčistíme a opravíme chladenie počítača

Problémy s chladením vedia naozaj potrápiť. Napríklad, ak sa vám počítač z ničoho nič vypne alebo vydáva veľký hluk, zastavte sa u nás, aj v tejto situácií vám určite pomôžeme.

Zrýchlime a vylepšíme počítač

Hlavne výmena pevného disku za rýchlejší SSD disk môže výrazne pozitívne ovplyvniť chod počítača. Následne po diagnostike navrhneme ako pomôcť s vylepšením počítača určeného ako pre domácnosť, kanceláriu, hry alebo profesionálnu prácu.

Nakonfigurujeme a preinštalujeme systém

Konfiguráciou alebo preinštaláciou operačného systému vieme celkovo napraviť chyby, ktoré vznikli v systéme najmä jeho používaním. Podobne na diagnostike zistíme konkrétny problém, ktorý počítač trápi a navrhneme jeho následnú opravu.

 

Naše predajne a kontakty

Na predajniach môžete odovzdať zariadenie na servis. Následne roblémy a chyby zdiagnostikujeme, servis počítača vyriešime a poradíme. Využite aj možnosť vyplnenia kontaktného formulára, zavoláme vám späť.
 
 


Telefonické objednávky

a pomoc pri servise počítača


Máte záujem o servis počítača, ale nie ste si istý výberom? Potrebujete pomôcť? Vyplňte formulár a následne vám zavoláme!