fbpx

Servis tlačiarní

Profesionálny servis tlačiarní s diagnostikou zdarma, v prípade opravy. Navyše zariadenie môžete priniesť na jednu z našich predajní, kde vám radi pomôžeme. Servisujeme celé portfólio zariadení, určite vyservisujeme aj to vaše.

Rozumieme každej značke tlačiarní

Nevidíte logo vašej tlačiarne? Servisujeme všetky značky tlačiarní. Ak by ste sa chceli informovať ohľadne vášho zariadenia vyplňte formulár, ktorý je uvedený nižšie.

Servisu tlačiarní sa venujeme už od roku 2013. Nehovoriac o tom, že našimi rukami prešli notebooky všetkých značiek. Radi pre vás urobíme maximum.

Vyčistíme podávač papiera

Problémy s podávačom papiera vedia naozaj potrápiť. Napríklad, ak sa vám v tlačiarni z ničoho nič zasekne papier alebo sa papier skrčí, zastavte sa u nás, aj v tejto situácií vám určite pomôžeme.

Opravíme prischnutú tlačovú hlavu

Hlavne pri atramentových tlačiarňach môžeme pozorovať upchatie trysiek pri nepravidelnej tlači. Následne po diagnostike navrhneme ako pomôcť a vyčistíme tlačovú hlavu, kde pripravíme tlačiarne pre ďalšiu tlač.

Zlepšíme kvalitu tlače

Servisom alebo výmenou náplní, optických valcov a kontroly ostatných prvkov tlačiarne odstránime problémy s kvalitou tlače, ktoré vznikli používaním tlačiarne. Na diagnostike zistíme konkrétny problém, ktorý tlačiareň trápi a navrhneme jej následnú opravu.

Odborníci v opravách pántov

Pokazili sa vám pánty na notebooku? Ak sa nepodarí objednať náhradné diely, pánty opravíme aj bez nich. Opravám pántov venujeme obzvlášť veľkú pozornosť.

Pokiaľ máte podozrenie na pokazené pánty vo vašom notebooku, prineste zariadenie, čím skôr k nám. Dobrou správou je, že dokážeme pomôcť s pántami v akomkoľvek stave. Naši technici vedia vymodelovať nové časti plastov, pevne ich upevniť, vybrúsiť a nalakovať, čím sa zariadenie stáva znova použiteľným. Vyskúšajte odborné opravy a servis notebookov od JC Media Computers.

 

Naše predajne a kontakty

Na predajniach môžete odovzdať zariadenie na servis. Následne problémy a chyby zdiagnostikujeme, servis notebooku vyriešime a poradíme. Využite aj možnosť vyplnenia kontaktného formulára, zavoláme vám späť.
 
 


Telefonické objednávky

a pomoc pri servise notebooku


Máte záujem o servis notebooku, ale nie ste si istý výberom? Potrebujete pomôcť? Vyplňte formulár a následne vám zavoláme!